Warsztaty rękodzieła

W listopadzie, w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece w Rutkach-Kossakach, przeprowadzone zostały warsztaty rękodzieła, które odbyły się w ramach dofinansowania otrzymanego z Ministerstwa Edukacji i Nauki, na projekt pt.: „Dwa pokolenia- wiele do zrobienia”, realizowanego przez Fundację „TRADYCJA I ROZWÓJ”.

Podczas warsztatów wykonane zostały piękne ozdoby choinkowe, które będą zdobiły choinkę znajdującą się w centrum Rutek.

Seniorzy wraz z dziećmi wykonali także kartki świąteczne, które otrzymają mieszkańcy Gminy, którzy przybędą na uroczystą Wigilię Gminną 18 grudnia 2022r.

Zadanie realizowane w ramach programu pn. „Międzypokoleniowe Centra Edukacyjne – wsparcie integracji międzypokoleniowej”, sfinansowane ze środków Ministra Edukacji  i Nauki

Logotyp Ministerstwa Edukacji i Nauki